Programma Senioren

Zondag 25 september 2022

Terlo 1 – Knegselse Boys 1 0-3

HMVV 2 – Knegselse Boys 2 VERVALLEN

Nieuw Woensel 10 – Knegselse Boys 3 2-1

Steensel 3 – Knegselse Boys 4 0-3

Nieuw Woensel VR 1 – Knegselse Boys VR1 1-2

Zondag 2 oktober 2022

Knegselse Boys 1 – EMK 1 2-3

Knegselse Boys 2 – ZSC 2 2-0

Knegselse Boys 3 – Acht 6 0-4

Knegselse Boys 4 Reusel Sport 8 0-4

Knegselse Boys VR1 – UNA VR 1 0-2 

Zondag 9 oktober 2022

Knegselse Boys 1 – SVSOS 1 14.30

Knegselse Boys 2 – Nieuw Woensel 2 11.30

Knegselse Boys 3 – Riethoven 3 13.15

Knegselse Boys 4 – Bladella 9 09.45

Knegselse Boys VR1 – RPC VR 2 10.00 

Zondag 16 oktober 2022

De Bocht 1 – Knegselse Boys 1 14.30

Gestel 2 – Knegselse Boys 2 10.00

UNA  5 РKnegselse Boys 3 11.45

EFC 9 Knegselse Boys 4 10.00

RoodWit’67 – Knegselse Boys VR1

Zondag 23 oktober 2022 (inhaal/beker)

HMVV 2 – Knegselse Boys 2 12.00 (inhaal)

-Beerse Boys Vr3 – Knegselse Boys Vr1 10.00 (2e ronde beker)

Zondag 30 oktober 2022

Knegselse Boys 1 – Dosko’32 1 14.30

Knegselse Boys 2 – Tuldania 2 11.30

Knegselse Boys 3 – Marvilde 5 13.15

Knegselse Boys 4 Terlo 4 09.45 –> wedstrijd zal verplaatst worden

Knegselse Boys VR1 – EFC VR 1 10.00 

Zondag 6 november 2022

Hulsel 1 – Knegselse Boys 1 14.30

Dosko”32  2 – Knegselse Boys 2 12.00

EFC 12 – Knegselse Boys 3 12.00

De Weebosch 4 – Knegselse Boys 4 10.00 –> wedstrijd zal verplaatst worden

DOSL/Heeze VR 2 – Knegselse Boys VR1 10.00

Zondag 13 november 2022

Knegselse Boys 1 – DEES 1 14.30

Knegselse Boys 2 – De Raven 2 11.30

Knegselse Boys 3 – DVS 7 13.15

Knegselse Boys 4 De Raven 4 09.45

Knegselse Boys VR1 – Terlo VR 1 10.00 

Zondag 20 november 2022 (overige teams inhaal)

Casteren 1 – Knegselse Boys 1 14.30

Zondag 27 november 2022

Knegselse Boys 1 – Netersel 1 14.30

Knegselse Boys 2 – Netersel 2 11.30

Knegselse Boys 3 – Rood Wit V   5 13.15

Knegselse Boys 4 Bergeyk 4 09.45

Knegselse Boys VR1 – Cranendonck VR 1 10.00 

Zondag 4 december 2022

Sterksel 1 – Knegselse Boys 1 14.00

Terlo 2 – Knegselse Boys 2 12.00

Woenselse Boys 10 – Knegselse Boys 3 10.00

Dosko’32   4 – Knegselse Boys 4 10.00

Hapert VR 1 – Knegselse Boys VR1 10.00

Zondag 11 december 2022

Knegselse Boys 1 – De Weebosch 1 14.00

Knegselse Boys 2 – De Weebosch 2 11.30

Knegselse Boys 3 – DBS 4 13.15

Knegselse Boys 4 Riethoven 4 09.45

Knegselse Boys VR1 – SV Budel VR 1 10.00 

In de winterstop zal de rest van het programma gepubliceerd worden