Update Speeltuin & Speelbos

Beste leden en vrienden van de v.v. Knegselse Boys,

2023 stond bekend om zijn natste jaar. Ook bij v.v. Knegselse Boys hebben we hiermee te maken gehad. Onze gedroomde deadline van december 2023 hebben we hierdoor niet kunnen behalen.

In overleg met onze grootste subsidieverstrekker Samen Op De Hoogte (Stichting Leefbaar Luchthaven Eindhoven), maar ook na communicatie met Dorpen Maken het Verschil (Gemeente Eersel, het Josė Cordewinders Welzijndsfonds Knegsel en Kern met Pit (KNHM Foundation) is er besloten voor een nieuwe einddatum van mei 2024.

Begin november stonden al grondwerkzaamheden en het opschonen van de bosrand op de planning, maar tot op heden hebben we met onze vrijwilligers hier nog geen begin met kunnen maken. Ook januari zal nog nat zijn en dan hebben we nog de huidige vorst die ook in februari nog parten kan spelen. Voor alle zekerheid hebben we daarom ook niet gekozen voor einddatum maart/april, maar gewoon voor 26 mei 2024.

Naast onze vrijwilligers, hebben ze ook bij Sablo Speeltoestellen veel verlet ondervonden van de regen. Zij lopen ook flink achter op hun planning en kunnen dus nog niet aangeven wanneer zij het klimparcours zullen plaatsen. Maar medio maart is nu als nieuwe datum aangehouden door hen.

Dit biedt ons dan nog voldoende tijd om hopelijk vooraf het voorwerk te kunnen doen en naderhand de afwerking van alles. Wanneer dit zal zijn is nu nog onzeker….

Nogmaals willen we iedereen erop wijzen dat dit totale project volledig gefinancierd wordt door:

 • Samen op de Hoogte (Stichting Leefbaar Luchthaven Eindhoven)
 • Dorpen Maken Het Verschil (Gemeente Eersel)
 • Josė Cordewinders Welzijndsfonds (Knegsel)
 • Kern met Pit (KNHM Foundation)

Onze partners:

 • Hoveniersbedrijf Willem Pulles
 • Pulles Grondwerken
 • John van Bree Grondwerken
 • Emmers boomrooierij en boomverzorging
 • Creations by Ilonka
 • Rhododendronkwekerij Bierens
 • Sablo Speeltoestellen
 • Hout en Schuttingbouw Vessem
 • De Crom geel zand
 • Boomkwekerij Arno van Nunen BV

Maar alleen met geld komen we er niet en dus zijn we ook al onze vrijwilligers ontzettend dankbaar. Vrienden van de Boys in hart en nieren!!

Met speelse groetjes,

het Speeltuin comité
Speeltuin & Speelbos v.v. Knegselse Boys