Bestaande VriendenLoterij loten ‘omzetten’ naar R.KV.V. Knegselse Boys

Omzetten loten betekent financieel voordeel voor onze vereniging

Ben je lid van de Vriendenloterij? Vanaf heden kun je dan ook Knegselse Boys steunen. Met uw lot van de VriendenLoterij kunt u ervoor zorgen dat 50% van uw inleg bij onze club terechtkomt. Speelt u al mee met een lot in de VriendenLoterij en wilt u met dat lot v.v. Knegelse Boys steunen? Dan kunt u dit wijzigen via de Ledenservice van de VriendenLoterij door te bellen naar het telefoonnummer: 088 – 020 1020.  Keuzemenu optie: 5.

U kunt dan doorgeven dat u uw lot wil omzetten naar R.K.V.V. Knegselse Boys uit Knegsel. De ‘vriendencode’ die aan onze club is toegekend is 20559.  

(Het lot kun je ook omzetten als je de NAW en geboortedatum hebt van hem/haar waarop het lot geregistreerd staat)

Als u nog geen lot heeft kunt u op de website: https://www.vriendenloterij.nl/Meespelen.htm een lot kopen. Via deze site kunt u tijdens de aanmelding R.K.V.V. Knegselse Boys aanmerken als goed doel. Voor U kost dit niets extra’s, maar i.p.v. uw favoriete BVO komt het geld ten goede van onze eigen vereniging.

Zo simpel is het om ons via deze manier te steunen ! !